O nas

Z branżą turystyczną jesteśmy związani od lat, początkowe pasje i zainteresowania, ciekawość Świata, stały się naszą codziennością i pracą, w której każdego dnia się rozwijamy i spełniamy. Dzięki temu, że robimy to co lubimy, praca stała się naszym hobby, a dzięki zadowolonym klientom, relacjami jakie między nami się tworzą, czujemy, że realizujemy się w najlepszy dla nas sposób.

Cieszą nas opowieści i opinie naszych klientów o miejscach które odwiedzili, to że możemy w tym uczestniczyć, pomóc w wyborze odpowiedniego kierunku czy hotelu, lub dobrać optymalny program imprezy zgodnie z indywidualnymi preferencjami klienta. Nasze wspólne zainteresowania, często wybiegające poza samą turystykę, prowadzą niekiedy do dłuższych relacji, a niżeli tylko „kupno/sprzedaż samych wakacji”.

Nieustanie staramy się podnosić nasze kwalifikacje, cały czas jesteśmy ciekawi Świata, może nawet bardziej iż kiedyś. Z każdym dniem nasze doświadczenie tylko wzrasta, horyzonty coraz to bardziej się przesuwają. Chcielibyśmy by każdy u nas i z nami czuł się dobrze i bezpiecznie.

Najważniejsze jest dla nas zaufanie, przyjazna atmosfera i poczucie bezpieczeństwa. Dlatego zawsze staramy się przekazać wszystkie informacje rzetelnie i uczciwie bez niedopowiedzianych podpunktów, tak żeby w podróży cieszyć się już tylko tym co dobre i nowe a zaskoczenia były tylko In plus.

 

Z pozdrowieniami

Zespół „K8 Doradcy W Podróży”

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500